LAIVŲ NUOMA

Kiekvieną sezoną, nuo gegužės mėn. mūsų bendrovės laivų nuoma Kaune, iš Senamiesčio prieplaukos galima kelioms valandoms ar pusdieniui. Galime paplukdyti aplink Kauną Nemunu ir Nerimi, nuplukdyti į Kačerginę, Zapyškį, Raudondvario dvarą, Kulautuvą ar Jurbarką.

Naujos statybos, komfortiški pramoginiai keleiviniai laivai-netradicinė vieta Jūsų šventėms ir poilsiui!

Laivai tinkami asmeninėms šventėms, vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms, nedidelėms konferencijoms, įmonių iškyloms, renginiams, degustacijoms, prezentacijoms, mokinių grupėms ar tiesiog ramiam pasiplaukiojimui su šeima ar draugais. Laivai atitinka visus Europos ir Lietuvos saugios laivybos reikalavimus bei kasmetines technikines apžiūras.

Pasirinkite laivą, datą, laiką, o mes pasirūpinsime, kad ši kelionė būtų įspūdinga ir nepamirštama!

laivų nuoma

Laivas „Perlas“

2012m. statybos, komfortiškas dviejų denių laivas „PERLAS“  talpina iki 50 keleivių. Uždarame pirmame denyje: erdvus bendro naudojimo kambarys, virtuvė, nemažas 1vip tipo poilsio kambarys ir WC. Antras denis pilnai dengtas stogine nuo saulės kaitros ir lietaus, taip pat yra jauki pilnai dengta pakyla smagiems pasisėdėjimams, pašnekesiams bei kavos pertraukėlėms. Antrame denyje daug erdvės šokiams, juokui ir muzikai…

Visose erdvėse yra garso aparatūra ir elektra.

Laivas Kaunas

Laivas „Kaunas“

2015m. statybos, vieno denio pontoninis laivas „KAUNAS“  talpina iki 35 keleivių. Laivas pilnai dengtas, laivugalyje yra įrengta atvira erdvė su stogine, WC bei praustuve rankoms. Yra garso aparatūra. Kėdės ir stalai gali būti išdėstyti pagal Jūsų pageidavimą.

Laivas nuomojamas Jūsų privačiam pasiplaukiojimui, taip pat galite prisijungti prie kitų keleivių, įsigijus bilietus, plaukiant reguliariu reisu: aplink Kauną, į Kačerginę, į Raudondvarį ar į pasiplaukiojimą su sraigių degustacija. Bilietai čia

Nemunas travel, UAB
Sprendimai vygintas.lt

© 2019. Privatumo politika
Nemunas travel, UAB
Sprendimai vygintas.lt