UŽKANDŽIAI

Kokios pramogos ant vandens be užkandžių ir gėrimų… Planuojant pasiplaukiojimus mūsų laivais “Perlas” ar “Kaunas”  siūlome užkandžiais laive pasirūpinti iš anksto. Laivuose dažniausiai maistas patiekiamas kaip furšetas. Jei planuojate šventę laive su ilgesniu pasiplaukiojimu – galite pagalvoti ir apie karštus patiekalus: kokie jie bus ir kur patiekti (pačiame laive ar išlipus gamtoje). Iš praktikos žinome, kad sotesni svečiai yra linksmesni, tad ir šventė bus puikesnė:)

Galime rekomenduoti mūsų klientų pamėgtus maisto tiekėjus, kurie padės Jūsų šventei parinkti meniu, įdomiau patiekti laive maistą, o jei norėsite-kartu plauks ir  su Jumis padavėjai, kurie padės visos šventės metu.

„Jėgainė food“  užkandžiai ir gėrimai

“Jėgainė food” puikūs užkandžiai, WOK&GRILL patiekalai, žalieji ir baltyminiai kokteiliai, kiti gėrimai ir viskas ko galite norėti papuoš ir pagardins jūsų šventę laive.

Daugiau info čia

Užkandziai laive kavine KregzduteKavinė „Kregždutė“

Kavinė „Kregždutė“, turinti ilgametę darbo patirtį ir gerus įvertinimus, gali surengti furšetą, pristatyti užkandžius bei karštus patiekalus į mūsų laivus. Pagal Jūsų pageidavimą atvyks su šampano staliuku ir užkandžiais prie bažnyčios ar santuokos rūmų. Daugiau info čia

Nemunas travel, UAB
Sprendimai vygintas.lt

© 2019. Privatumo politika
Nemunas travel, UAB
Sprendimai vygintas.lt